Domaniç Dağları sonbaharın gelişiyle o muhteşem güzelliği ile kartpostallık görüntüler sunacak. Sarı, kırımızı, turuncu ve yeşilin çeşitli tonlarına bürünen ormanlar, ziyaretç...

Domaniç Dağları sonbaharın gelişiyle o muhteşem güzelliği ile kartpostallık görüntüler sunacak. Sarı, kırımızı, turuncu ve yeşilin çeşitli tonlarına bürünen ormanlar, ziyaretçilerle dolup taşacak. Özellikle doğa yürüyüşü yapmayı sevenler ve fotoğrafçılar buraya yoğun ilgi gösterecek.

Domaniç Dağları her yıl olduğu gibi artan ziyaretçi sayısı ile misafirlerini ağırlayacak. Bu yıl ise sadece ağırlamakla kalmayıp, bunu ekonomik fırsata çevirelim.
Dağlarımız, her mevsim doğaseverler ile dolup taşıyor. En yoğun dönem ise sonbahar mevsiminde yaşanıyor.

Bugün yaptığımız haberlerinde etkisiyle, pek çok haber sitesi, gezi sayfaları ve sosyal medya hesapları Domaniç Dağlarını sonbaharda gezilebilecek en güzel rotalardan ilan ediyor.

Şimdi ise bunu kazanca çevirme zamanı geldi.
Azımsanmayacak derece de dolan dağlarımız, bize ekmek kapısı olmak için bekliyor.

Vasiyeti gerçekleşiyor Mekke'ye defnedilecek Vasiyeti gerçekleşiyor Mekke'ye defnedilecek

Bunun için ise ilk etapta yapmamız gereken seyyar satıcılık ile buraya gelen ziyaretçilere, çay, bardakta sıcak tarhana, doğal ürünler, bahçelerimizde ürettiğimiz meyveler ve sebzeler, el sanatları ile üretilen ürünleri satarak kazanca çevirmek olsun.

Ormanlarımıza tur şirketleri ile gelen doğaseverlerin de bu yönde talepleri var.

Bu yıl bunu başaralım.
Bu yıl turizmden para kazanalım.