YOĞUN KATILIM OLDU

Çokköy’de mezarlık temizliği çalışması, köy halkının yoğun katılımıyla gerçekleşti. Ellerine kürek, tırmıklarını alan köylüler, traktörleri ile köy mezarlığını temizlemek için bir araya geldi. Tüm köy halkı, mezarlıktaki otları temizleyip çevre düzenlemesini yaparak mezarlığı tertemiz hale getirdi.

Domaniç Çokköy’de Kapsamlı Mezarlık Temizliği

“BİRLİKTELİK RUHUNU YAŞATTIK”

Köy muhtarı Yusuf Korkmaz, bu anlamlı çalışmanın ardından yaptığı açıklamada, “Mezarlık temizliğine maddi ve bedenen katılan bütün köylülerimizden Allah razı olsun. Hep birlikte, atalarımızın ve sevdiklerimizin yattığı bu alanı daha güzel ve bakımlı bir hale getirdik. Toplumsal dayanışma ve birliktelik ruhunu yaşattık” dedi.
Bu tür çalışmaların köydeki dayanışma ruhunu pekiştirdiğini belirten Korkmaz, "Gelecek nesillere temiz ve düzenli bir çevre bırakmak bizim sorumluluğumuz. Köylülerimizin bu çalışmaya gösterdiği yoğun ilgi ve katkı, birlik ve beraberliğimizin en güzel örneğidir" ifadelerini kullandı.
Domaniç Çokköy’de Kapsamlı Mezarlık Temizliği

Domaniç’te 7’den 70’e herkes katıldı; Köy Halkından Örnek Birliktelik Domaniç’te 7’den 70’e herkes katıldı; Köy Halkından Örnek Birliktelik

Editör: Serdar Yiğit