ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATACAĞIZ
Domaniç Belediye Başkanı Engin Uysal, dernek yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek,
"Derneğimize ve yöneticilerimize bu nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Domaniç'in gelişmesi ve kalkınması için her zaman iş birliğine ve desteğe açığız. İnegöl'deki Domaniçliler ve derneğimizle birlikte önemli projelere imza atacağımıza inanıyorum" dedi.
![Domaniç, İnegöl iş birliği güçlenecek](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/04/24/large/negol-domanic-ziyaret3-1713968370.webp?)
Dernek Başkanı Sargın ise yaptığı açıklamada,
"Domaniç Belediye Başkanı Sn. Engin Uysal abimize ve il meclis üyesi Sn. Ercan Tekdemir abimize hayırlı olsun dedik. Domaniç'e ve Domaniçlilere hizmet edeceklerine inanıyoruz. Kendilerine başarılar diliyoruz" şeklinde konuştu.
Ziyaret, sohbet ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.
![Domaniç, İnegöl iş birliği güçlenecek](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/04/24/large/negol-domanic-ziyaret2-1713968366.webp?)
Editör: Serdar Yiğit