Toplantı, açılış ve yoklama ile başladı ve ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Divan seçimi yapıldıktan sonra yönetim kurulu faaliyet raporu ile denetleme kurulu raporları okundu ve ibra edildi. Yeni yönetim kurulu seçimi de gündemin önemli maddelerinden biriydi.

YENİ BAŞKAN CUMHUR KARAKAYA

Yeni Başkan Cumhur Karakaya, önceki kulüp başkanı Halil İbrahim Akkaya’ya takıma vermiş olduğu emekler için teşekkür etti. Karakaya, yeni yönetim kurulunun Muratlı Spor Kulübü'nü daha ileriye taşımak adına önemli projeler ve çalışmalar yapacağını belirtti.

Toplantı sonucunda seçilen yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu: Cumhur Karakaya (Başkan), Ergün Bilgili (Başkan Yardımcısı), Hüseyin Kahraman (Başkan Yardımcısı), Musa Karakoyun (Basın Sözcüsü ve Sosyal Medya Sorumlusu), Seyfullah Bilgili (Genel Sekreter), Fatih Kahraman (Sayman), Emre Karakoyun (Genel Kaptan), Mehmet Gün (Yönetim Kurulu Üyesi), Selim Toy (Yönetim Kurulu Üyesi), İbrahim Karaduman (Yönetim Kurulu Üyesi), Ramazan Karaca (Yönetim Kurulu Üyesi), Deniz Karakaya (Yönetim Kurulu Üyesi), Tarık Yaman (Yönetim Kurulu Üyesi), Bahtiyar Karakoyun (Yönetim Kurulu Üyesi), Yusuf Arslan (Yönetim Kurulu Üyesi).

Divan Kurulu: Tekin Karaduman, Hüseyin Karaca, İbrahim Sertkaya, Selami Akkaya.

Denetim Kurulu: Hüseyin Dalkız, Hasan Ay, Selçuk Yılmaz, Süleyman Bilgili.

Domaniç’te Şampiyon 'Yeni Nesil' Domaniç’te Şampiyon 'Yeni Nesil'

Toplantıda ayrıca dernek tahmini bütçesi görüşüldü ve kabul edildi. Genel kurula katılım gösteren tüm üyelere teşekkür edildi ve dilek, temenniler kısmında çeşitli görüşler paylaşıldı. Toplantı, kapanış konuşması ile sona erdi.

Editör: Serdar Yiğit