31 Mart yerel seçimlerinde Domaniç Milliyetçi Hareket Partisinden birinci sıra adayı olan Günay Aydın, köyü Muratlı’da seçim lokalini kurdu.

DOMANİÇ; Köyünde seçim lokali açtı

 Açılışa, MHP Domaniç İlçe Teşkilat Başkanı Çetin Karaduman, Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, İl Genel Meclisi Üyesi ikinci sıra adayı Remzi Yıldız, MHP İlçe yönetimi, Ülkü Ocakları Başkanı Salih Turan ve partililer katıldı.

DOMANİÇ; Köyünde seçim lokali açtı

ARKASINDA DURUN DESTEK OLUN

Dualarla yapılan açılışın ardından konuşma yapan Belediye Başkanı Sahvet Ertürk,

“ Muratlı köyümüz, ilçemizin tek göç vermeyen en büyük köyü. İl Genel Meclisi Birinci Sıra adayımız Günay Aydın kardeşimiz, bölgemizin en büyük hayvan yetiştiricilerinden namı değer Kara Bayram’ın oğlu. Çalışkanlığı ve tutkunluğu ile Domaniç’in takdirini kazanan Muratlı Köyü halkı, Parti gözetmeksizin evladınıza sahip çıkın. Günay Aydın’a destek olun. Kara Bayram her konuda köyünün arkasında olmuş, köyüne ve İlçemize destek olmuştur. Sizde Oğlu Günay’ın arkasında durun, destek olun” dedi.
DOMANİÇ; Köyünde seçim lokali açtı

 Açılış, meydanda toplanan kalabalığa yapılan ikramlarla sona erdi.

Domaniç Belediye seçim sonuçları açıklandı: Mahalle mahalle detaylar Domaniç Belediye seçim sonuçları açıklandı: Mahalle mahalle detaylar

DOMANİÇ; Köyünde seçim lokali açtı

Editör: Serdar Yiğit