YOĞUN KATILIM OLDU

Hisar İlkokulu Konferans Salonu'nda gerçekleşen törene İlçe Müftüsü Şaban Durmuş, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Fatih Yalçınsoy, daire amirleri ve vatandaşlar yoğun katılım gösterdi. Minik öğrenciler, yıl boyunca öğrendiklerini sergileyerek izleyenlerden büyük beğeni topladı.

Domaniç’te kadınların yoğun ilgi gösterdiği kursların muhteşem finali Domaniç’te kadınların yoğun ilgi gösterdiği kursların muhteşem finali
Programda konuşan İlçe Müftüsü Şaban Durmuş, “Sevgili yavrularımızı ve değerli velilerimizi tebrik ediyor, öğrencilerimizin eğitiminde her türlü gayreti gösteren Kur'an Kursu Öğreticilerimize ve programımıza teşrifleriyle bizleri onure eden tüm konuklarımıza da çok teşekkür ediyorum. Yüce Rabbim çocuklarımızı anne-babalarına, milletine, vatanına ve dinine bağlı hayırlı nesiller eylesin.Hayırlı hizmetlerde muvaffak eylesin”  dedi.

Programın sonunda öğrencilere teşekkür belgeleri ve hediyeleri takdim edildi. Katılımcılar, törenin ardından öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Domaniç; 4-6 Yaş Kur'an Kursları Yılsonu Programı Yapıldı

Editör: Serdar Yiğit