Altınordu Kütahya Futbol Okulu'nun Domaniç Koordinatörü İslam Yaman, 5-15 yaş arası çocuklar için açılan okul hakkında yaptığı açıklamada, bir yıllık emeğin karşılığını almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

İYİ BİR EĞİTİM VE DİSİPLİNLE BU İŞİN HAKKINI VERECEĞİZ

Yaman, "Geçen yıl Tavşanlı'daki Altınordu Futbol Okulu'na oğlumu götürüyordum. Bu gidip gelmeler zorluydu. Kütahya koordinatörü Ayhan Yaman’a ve oradaki hocamız Ersin Aslan ile iletişim kurdum ve sağ olsun, onun da büyük katkıları oldu. Bir yıl içinde Domaniç'imize faydalı olacağını düşündüğüm profesyonel bir takımın futbol okulunu açılması vesile oldum. İnşallah Domaniç halkı bu değeri iyi kullanır. Neden bizim bölgemizden de büyük takımlara futbolcular gitmesin? İyi bir eğitim ve disiplinle bu işin hakkını vereceğiz," dedi.

Yeni açılan futbol okulu, bölgedeki genç yeteneklere profesyonel eğitim ve gelişim fırsatı sunmayı hedefliyor. Yaman, okulun açılışının Domaniç için önemli bir adım olduğunu vurgulayarak, bu girişimin genç futbolcular için büyük bir fırsat olduğunu belirtti.

Domaniçli Gamze Bayrak Türkiye birincisi oldu Domaniçli Gamze Bayrak Türkiye birincisi oldu

Domaniç’teki Altınordu Futbol Okulu'nun, bölgenin spor kültürüne ve gençlerin gelişimine önemli katkılar sağlaması bekleniyor.

Editör: Serdar Yiğit