Yoğun katılımın gerçekleştiği seminerde, hacı adaylarına hac ibadetinin kutsal görevleri, Mekke ve Medine'de yapılacak ibadetler, yapılması ve kaçınılması gerekenler gibi konularda bilgiler verildi.
![Domaniç'te hac semineri tamamlandı](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/04/26/large/domanic-seminer-1714144951.webp?)
2 GÜN SEMİNER VERİLDİ
İlçe Müftüsü Şaban Durmuş, yaptığı açıklamada,
" Domaniç İlçe Müftülüğü olarak 2 gün boyunca düzenlediğimiz seminerimiz sona erdi. Yüce Rabbimiz mübarek topraklara gidecek olan hacı adaylarımızın haccını şimdiden makbul ve mebrur eylesin; Bu kutlu yolculuğa niyetlenen herkese de nasip eylesin" dedi.
Editör: Serdar Yiğit