SINAV ÖNCESİ MORAL BULUŞMASI
Öğretmenleri, öğrencilerine sınav öncesi bir tavsiyede bulunarak,
![İlkokul Öğretmenlerinden Domaniçli Öğrencilere Moral Desteği](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/06/01/large/domanic-moral-destegi-1712786841.webp?)
"Bugün akşam sınavla ilgili korkularınızı bir kağıda yazıp o kağıdı yırtarak yok edin. Bu şekilde o düşüncelerden de kurtulun," dedi. Bu tavsiye, öğrenciler üzerinde moral verici bir etki yarattı.
![İlkokul Öğretmenlerinden Domaniçli Öğrencilere Moral Desteği](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/06/01/large/domanic-moral-destegi-1714015718.webp?)
UNUTULMAZ ANLAR
Buluşma esnasında öğrenciler, eski öğretmenlerine teşekkürlerini göstermek amacıyla hediye takdim etti. Öğretmenler Adnan Şen ve İbrahim Yılmaz, öğrencilerinin bu nazik jesti karşısında duygusal anlar yaşadı.
![İlkokul Öğretmenlerinden Domaniçli Öğrencilere Moral Desteği](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/06/01/large/domanic-moral-destegi-1713867721.webp?)
Sıcak ve samimi bir atmosferde geçen buluşma, öğrenciler ve öğretmenler arasında unutulmaz bir anı olarak hafızalarda yerini aldı. Öğrenciler, öğretmenlerinden aldıkları destekle pazar günü girecekleri sınava daha güvenli bir şekilde hazırlanıyor.
Editör: Serdar Yiğit