Kütahya Şehit Sancaktar Mehmetçik Süper Amatör Ligi 2022-2023 Sezonun ikinci yarısında özlenen, beklenen ve keyif veren bir futbol oynayan Sarıot Spor, 14 takımının bulunduğu ligi 39 puan ile 5. sıra da bitirdi. Sezonu değerlendiren Sarıot Spor Kulübü Başkanı Bahri Gören, teşekkür mesajı yayınladı.

Sarıotspor 5-2 kazandı Sarıotspor 5-2 kazandı

Sarıot Spor Kulübü Başkanı Bahri Gören yayınladığı mesajda, “Tüm futbolcularımıza, yönetimimize, Yunus hocamıza, Abuzer hocamıza, Mustafa hocamıza, tüm BÖRÜ, GABAKÇAM taraftarlarımıza, köylülerimize, tüm gönlü bizimle olan Domaniçli taraftarlarımıza teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Gören, “Çocuklarını bize emanet eden ailelerimizin her birine Allah bin birkere razı olsun.  Bizlere hakkınızı helal ediniz. inşallah yeni sezonda bambaşka bir Sarıotspor olarak karşınıza çıkarız” dedi.

Son olarak, Kütahya Şehit Sancaktar Mehmetçik Süper Amatör Ligi 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Kütahya İl Özel İdaresi Spor Kulübü'nün, futbolcularını, teknik ekibini, yönetimini tebrik eden Gören, Bölgesel Amatör Lig'de başarılar diledi.

SERDAR YİĞİT