Türkiye’yi kapsayan online anket ile belirlenen Türkiye’nin başarılı büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları ödüllerinin birisi Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk’ün.

Domaniç Belediyesi 1391 belediyeler arasından Sosyal tesis alanı ve Güneş enerji santrali ile katılarak büyük bir oy aldı. Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, TV1 kanalında canlı yayınlanan törende ödülünü aldı.

Kent & Başkan Dergisi’nin her yıl düzenlediği, tüm Türkiye’yi kapsayan online anket ile belirlenen Türkiye’nin başarılı büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları ödüllerini aldılar.

Türkiye'nin dört bir tarafından belediye başkanları 19 Ağustos’ta Kayseri’de, Ommer Otel’de gerçekleştirilen Kent & Başkan 2022 Ödül Töreni’nde buluştu.

Halk oylaması ile yapılan anket neticesine göre belirlenen ödüller sahiplerine verilirken, ödül almaya gelen başkanlar hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, konuşmasında Üretken Belediyecilik anlayışı ile Domaniç’e hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.