Çarşamba köyü muhtarı İsmail Yaman,
"Her zaman gençlerimizin yanında olacağız dedik ve bunu yapıyoruz. Gençlere her zaman tam destek veriyoruz. Bu bayramda da gençlerimizin talebi olan bayram eğlencesini düzenledik." dedi.
![DOMANİÇ; Çarşamba köyünde bayram eğlencesi düzenlendi](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/04/13/large/domanic-carsamba-eglence-1717677770.webp?)
Gençler, muhtar ve kulüp başkanını meşaleler eşliğinde köy meydanındaki oyun alanına getirdi. Yerel sanatçının çaldığı oyun havaları ile doyasıya eğlendiler.
![DOMANİÇ; Çarşamba köyünde bayram eğlencesi düzenlendi](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/04/13/large/domanic-carsamba-eglence-1718420924.webp?)
Bu bayram eğlencesinin Çarşamba köyünde gelenek haline gelmesi ve her yıl düzenlenmesi hedefleniyor.
Editör: Serdar Yiğit