DAHA İYİ BİR EĞİTİM, DAHA İYİ BİR GELECEK

Belediyenin "Daha iyi bir eğitim, daha iyi bir gelecek" ilkesi doğrultusunda hareket ettiğini belirten Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra çocukların eğitimine de büyük önem verdiklerini vurguladı. Yol, kaldırım, çevre düzenlemesi ve park yapımının yanı sıra, çocukların eğitim alanındaki ihtiyaçlarını da gözeterek hareket ettiklerini ifade etti.

İMKÂNLARIMIZI SEFERBER ETMİŞ DURUMDAYIZ

Belediye Başkanı Taşgın, göreve başladıkları ilk yıldan itibaren çocukların daha iyi bir eğitim almaları için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

Domaniç’te kadınların yoğun ilgi gösterdiği kursların muhteşem finali Domaniç’te kadınların yoğun ilgi gösterdiği kursların muhteşem finali

Başkan Taşgın,

“Bizim için rutin belediyecilik hizmetleri dışında, çocuklarımızın eğitimi de önemli. Bu minvalde göreve başladığımız ilk yıldan itibaren çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almaları adına tüm imkânlarımızı seferber etmiş durumdayız” dedi.

Bu kapsamda ana sınıflarının fiziki şartlarını güçlendirmek adına gerçekleştirilen 42 metrekarelik halı alımının, minik öğrencilerin ayaklarına sağlam basmalarına katkı sağlayacağını söyledi.

Editör: Serdar Yiğit