Domaniç – İnegöl karayolu 3. kilometrede bulunan Konak Sofrası daha önceki işletmecisi Hüseyin Ordu tarafından, ilçe esnaflarımızdan İsmail Akgüneş’e devren satıldı.

Domaniçli Kadın Girişimcimiz Nurşen Sanver’ın Başarı Hikayesi; Togg’a Teknoloji Üretiyor Domaniçli Kadın Girişimcimiz Nurşen Sanver’ın Başarı Hikayesi; Togg’a Teknoloji Üretiyor

Birtat Pide Salonu sahibi İsmail Akgüneş gazetemize yaptığı açıklamada, yıllardır bu sektörde hizmet verdiklerini dile getirdi.

Bu tecrübe ile turizm anlamında önemli bir potansiyele sahip Domaniç Dağında da hizmet vereceklerini söyleyen Akgüneş, “ Hizmet sektörüne bir yenisini daha ekledik. Bünyemize yeni katmış olduğumuz Konak Sofrasında, Domaniç Dağlarını ziyaret eden, yoldan geçen tüm misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayarak, ilçemizin de tanıtımına önemli katkı sağlayacağız. Şimdiden burada bizlere sahip çıkan Domaniçli tüm hemşerilerime teşekkür ederim. Köy kahvaltısı, alabalık, kuru fasulye gibi birçok çeşitimiz ile hizmetinizde olacağız” dedi.