Domaniç'e hayran kalan Eskişehir Emekçi Kadınlar Ekibi Domaniç'e farklı grupla ikinci kez ziyarete geldi.

Sonbaharın gelmesi ile ilçemizi ziyaret edenlerin sayısı her geçe gün artıyor. İlçemizin tarih, doğa ve kültürel zenginliklerini görmeye gelen yerli turistler hayranlıkla ilçeden ayrılıyor. Geçtiğimiz hafta farklı bir ekiple gelen Eskişehir Emekçi Kadınlar Ekibi, bu seferde Şeker Fabrikası emeklileri olarak ilçemizi gezdi.

Eskişehir'den geziye gelen Şeker Fabrikası emeklileri Eskişehir Emekçi Kadınlar Ekibi, Topukyayla Tabiat Parkı, Sarıkız Mesire alanı, Mızıkçamı, Hayme Ana türbesi ve Domaniç Belediyesi Kültür evini gezdi. Ziyaretlere eşlik eden Domaniç Belediyesi Kültür Evi Sorumlusu Arkeolog Nil Bal ziyaretçilere, Domaniç kitabı hediye ederek turlarına rehberlik etti. İlçemizin doğal güzelliklerine hayran kalan ekip tekrar daha kalabalık gelip gezeceklerini belirtti ve bu topraklara hayran kalmamak mümkün değil dediler.
Belediye Başkanı Sahvet Ertürk'ü ziyaret eden ekip, Başkan Ertürk'le fotoğraf çektirip bundan sonra farklı guruplarla Domaniç'i gezmeye ve tanıtmaya devam edeceklerini belirttiler.