Teve2 kanalında yayınlanan popüler yarışma programı "Kelime Oyunu"nda gösterdiği üstün performansla dikkatleri üzerine çekti. Ş.Ceren Önder Kutlu, yarışmanın tüm sorularını sadece 2 dakika içerisinde doğru cevaplayarak finale yükselmeye hak kazandı.

Teve2 kanalında yayınlanan "Kelime Oyunu"nda finale kalan, Dr.  Ş.Ceren Önder Kutlu, yarışmada ki başarısıyla Domaniç’te gündem oldu.

Kelime bilgisi ve genel kültür konularında gösterdiği başarıyla dikkatleri çeken Dr. Ceren Önder Kutlu, finale kalmak için büyük bir mücadele verdi.

Yarışmada sergilediği üstün performansıyla izleyicileri etkileyen Dr. Ceren Önder Kutlu, Domaniçli hemşerilerini ve ailesini gururlandırtır. Dr. Önder Kutlu, hiç harf almadan tüm soruları sadece 2 dakika içerisinde doğru cevapladı.

Ceren Önder Kutlu, 10 Eylül 1992 tarihinde Domaniç'te doğdu. İlköğretim eğitimini Domaniç'te tamamladıktan sonra ortaöğretimini Afyon Fen Lisesi'nde tamamladı. Üniversite eğitimini Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Uzmanlık eğitimini ise Marmara Üniversitesi'nde Halk Sağlığı alanında tamamladı ve şu anda Bartın'da halk sağlığı uzman hekimi olarak görev yapmaktadır. Ş.Ceren Önder Kutlu, 2018 yılında evlendi.

Editör: Serdar Yiğit