22 KAHVEHANE VE KIRAATHANELERE GİDİLDİ
Kütahya İl Jandarma komutanlığı Domaniç, Aslanapa, Altıntaş ve Çavdarhisar İlçe jandarma komutanlıkları tarafından, 04-20 Mart 2024 tarihleri arasında toplam 22 kahvehane ve kıraathanelere gitti.
![Erkeklere eğitim verildi; Kütahya’da 381 erkeğe ulaşıldı](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/03/21/large/kutahya-egitim-1718305794.webp?)
KADINA “EL KAL-KA-MAZ"
Burada 381 erkek vatandaşa ulaşan ekipler kadına “EL KAL-KA-MAZ" mottosu başlığı altında Aile İçi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele konusunda farkındalık eğitimi verdi.
![Erkeklere eğitim verildi; Kütahya’da 381 erkeğe ulaşıldı](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/03/21/large/kutahya-egitim-1712435294.webp?)
Yapılan eğitimler sonrasından vatandaşlar Jandarma ekiplerine yapılan bilgilendirmelerden dolayı teşekkür ettiler.
Yapılan çalışmalarla birlikte kadına şiddetin önüne geçilmesi hedefleniyor.
Editör: Serdar Yiğit