TRT1'de ekrana getirilen Gönül Dağı dizisinde Selami karakteri ile büyük beğeni toplayan Eser Eyüboğlu ve kardeşi Ezgi Eyüboğlu Çukurca Belediyesi tarafından düzenlenen toplu açılış töreninde halk konseri verecek.

Çukurca Belediyesi 24 Eylül Cumartesi günü yapacağı Toplu Açılış Töreni ve Halk Konseri için hummalı bir çalışma yürütüyor.

Beldeye 7 bin metrekarelik dev bir park yapan Çukurca Belediyesi açılış törenine yetiştirmek için gece gündüz çalışıyor.

Beldeye kazandırılan diğer projelerin yanı sıra önemli 9 projenin tören programı için hazırlık yaptıklarını ifade eden Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, Çukurca ve Ilıcaksu Halı Sahası, Çukurca ve Ilıcaksu Düğün Salonu, Çukurca Belediyesi Şehit Veli Selçuk Parkı, Ilıcaksu – Çukurca yolu, Çukurca Göleti, Yemekhane ve Misafirhane açılışını yapacaklarını söyledi.

Başkan Taşgın, “TRT' nin sevilen dizi Gönül Dağı' ndaki Selami Ferses karakteri ile büyük beğeni toplayan Eser Eyüboğlu ve kardeşi Ezgi Eyüpoğlu, 24 Eylül Cumartesi günü saat 19.00'da beldemizde gerçekleştireceğimiz toplu açılış töreninde Halk konseri verecektir. Konser ücretsiz olup, tüm halkımız davetlidir” dedi.