Temsilcimiz Sarıotspor, Teknik Direktör Sezer Maral ile yolları ayırdı. Kulüp Başkanı Gören, Maral’a teşekkür ederek, başarılar diledi.

Sarıotspor Kulüp Başkanı Bahri Gören, Teknik Direktör Sezer Maral’a bu güne kadar verdiği destekler için teşekkür etti. Gören, “Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim. Ömür boyu dost kalmak umuduyla yolun açık olsun” dedi.

Tüm kulüp yönetimine ve taraftara teşekkür eden Maral’da,  “Geçtiğimiz hafta yönetim kurulu ile yaptığımız toplantı sonucunda devam kararı aldığımız Kütahya SAL takımlarından 5,5 aydır başında bulunduğum Sarıotspor Kulübünden fikir ayrılığına istinaden itibari ile ayrılmış bulunmaktayım” diye açıklamada bulundu.

Başkan Gören “Skor bazen istediğiniz gibi gitmeyebiliyor” Başkan Gören “Skor bazen istediğiniz gibi gitmeyebiliyor”

Kulüp yönetimi Maral’ı güzel anılarla yad edeceklerini belirterek, “Bu yolculukta yanımızda olduğunuz için, vazgeçmek daha kolay olduğunda bile ısrar edip, hayallerimize giden yolda hedeflerimize ulaşmak için özveri, sorumluluk, fedakarlık örneği göstererek emek, zaman ve çaba harcadığınız için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz “ ifadelerini kullandı.