Kütahya Gazeteciler Cemiyeti olağan genel kurul toplantısı sonrasında hayırlı olsun ziyaretinde bulunan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Başkan Erkan Sağlam ve yönetim kuruluna görevlerinde başarılar diledi.

Erbaş, basının önemine değinerek yaşanılan sorunlara vurgu yaptı. TBMM’de, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti başkan ve üyeleriyle yaptıkları istişarelerin ardından sorunları dile getirdiğini söyleyen Erbaş, “Sizler önemli bir görev üstlenmiş durumdasınız. Yaptığınız bu görevde bizlerde sizlerin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Yeni yönetim kurulunu bir kez daha tebrik eder, tüm üyelerinize de hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Erbaş, ülkemizde meydana gelen deprem ile ilgili olarak ise “Ne hayaller, dünyalar vardı orada. İnşallah yaraları birlik beraberlik içinde saracağız. Şunu unutmamak gerekir ki burası da bir deprem bölgesi. Çok katlı binalara izn vermemeliyiz. Kolon kesme gibi yanlış uygulamalar karşısında çok katlı binaların altında işyerleri olmasın. Bizim önlemlerimizi almamız lazım” dedi.

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam ve yönetim kurulu üyeleri ise Erbaş’a ziyaretleri ve basına olan destekleri nedeniyle teşekkür ettiler.

Editör: Serdar Yiğit