SON GÜNDE ADAY OLDULAR
MHP Domaniç İlçe Başkanı Yıldıray Aydın ve bir önceki dönem Çukurca Belediye Başkanı İlyas Tosun, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) aday adaylık başvurularını sona erdiği günde yaptılar.
![](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2023/12/18/large/domanic-aday-3-1702889965.jpeg?)
MHP LİDERİ BAHÇELİ İLE BULUŞULDU
MHP Genel Merkezi'nde gerçekleştirdikleri başvuru sonrasında Devlet Bahçeli ile bir araya gelen Aydın ve Tosun, MHP'nin genel başkanına aday adaylığını bizzat iletti.
![](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2023/12/18/large/domanic-aday-1.jpeg?)
AÇIKLAMA YAPACAKLAR
Aday adayları Aydın ve Tosun daha sonra detaylı bir açıklama yapacaklarını belirttiler.
Editör: Serdar Yiğit