Domaniç'te Yeni Dönem: Uysal 1.5 Aylık Performansını Açıklıyor Domaniç'te Yeni Dönem: Uysal 1.5 Aylık Performansını Açıklıyor

‘ SPOR, DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR’

Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, belediyenin sporu desteklemek adına ellerinden geleni yaptığını belirterek,

"Spor, dostluk ve dayanışmayı sağlamak, diyalogları geliştirerek sporun barış ve kardeşlik olduğunu diğer kitlelere yaymak ve gençleri spora teşvik etmek amacıyla yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz." dedi.

‘SPOR MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI OLMASINA RAĞMEN YATIRIM YAPIYORUZ’

İlçe Spor Müdürlüğü'ne bağlı olmalarına rağmen, ilçe sahasının tribünleri, yeni soyunma odaları ve idari bina gibi tesislerin yapımını tamamladıklarını ifade etti. Ertürk, ayrıca belediyenin imkanları doğrultusunda çevre düzenlemesi ve teknik alt yapı çalışmaları için İlçe Spor Müdürlüğü'nün taleplerini karşıladıklarını söyledi.

‘TÜRKİYE ŞAMPİYONASI'NDA U-14 DESTEKLİYORUZ’

İlçe sahasında halı saha ve spor salonu gibi projeleri hayata geçirdiklerini belirten Başkan Ertürk, aynı zamanda U-14 takımını Manisa'da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası'nda desteklediklerini vurguladı.

‘NAKDİ YARDIMLAR BUGÜN YATIRILDI’

Başkan Ertürk,

"İlçemizi temsil eden tüm kulüplere bugün itibariyle nakdi yardımlarımızı gerçekleştirdik. Tüm kulüplere ve sporcularımıza başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

Editör: Serdar Yiğit