Domaniç'in Saruhanlar köyünden olan Domaniçli iş adamı yılın en iyi gıda paketleme makinaları üreticisi ödülünü alarak Domaniçlileri gururlandırdı.

İstanbul'da Dedeman Otel'de düzenlenen ve Hülya Yanıkdağ ile İlker Bekar tarafından organize edilen Altın Kalite Ödül Töreni, Şenol İpek ve ünlü sunucu Özlem Yıldız'ın sunumlarıyla gerçekleşti.

Altın Kalite Ödül Töreni gecesinde magazin dünyası yanında iş dünyası ve başarıyı işinde elde etmiş kişilere ödül verilirken, Hasan Öztürk yönetimindeki Ropak Makina Proses Otomasyon şirketi yılın en iyi gıda paketleme makinaları üreticisi olarak 'Altın Kalite Ödülü'ne layık görüldü.

Saruhanlar köyünden olan Domaniçli iş adamı Hasan Öztürk ödülünü Şenol İpek ve Özlem Yıldız'ın ellerinden aldı.
Yağız, Ayça, Yılmaz Morgül, Ersan Er, Murat Övüç gibi sanatçılar da sahnede şarkı söyledi ve ödüllerini aldı.

ROPAK GIDA ENDÜSTRİSİNE HİZMET VEREN BİR MÜHENDİSLİK FİRMASIDIR

Bursa'da faaliyet gösteren ROPAK gıda endüstrisine, konusunda uzman mühendis kadrosu ile anahtar teslimi projeler, otomasyon çözümleri, proses çözümleri, makine ekipman üretimi ve tedariği, sistem projelendirmesi, enerji geri kazanım uygulamaları, proses ısıtma ve soğutma uygulamaları, yardımcı ünitelerin tesis edilmesi, montaj, teknik servis, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermekte.
ROPAK, 20 yılı aşkın tecrübesi ile süt, dondurma ve meyve suyu başta olmak üzere yiyecek ve içecek endüstrisine yoğunlaşmışlar, yurt içi ve yurt dışında birçok projeye başarı ile imza atmış bir şirkettir.

ROPAK 'ın ürün portföyünde başlıca; PLC kontrollü plakalı ve tübüler pastörizatörler, plakalı ve tübüler ısı eşanjörleri, otomatik CIP üniteleri, otomatik süt alım üniteleri, krema ve temizleme seperatörleri, homojenizatör, deoderizatör, otomatik krema standardizasyon ünitesi, süt soğutma tankı, depolama ve proses tankları, dondurma üretim, dolum ve paketleme makineleri, süt ve peynir altı suyu filtrasyon sistemleri, mozarella peyniri üretim makineleri, süt ve meyve suyu evaporatörleri Paketleme,Dizme ve Dolum Robotları bulunmaktadır.