Hakemlerin hastalandığı haberi üzerine maçlar oynatılmayarak, futbolcu ve taraftarların mağdur edildiğini ifade eden Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Fatih Yalçınsoy, hafta içi konuyu araştıracaklarını dile getirdi.

Domaniç İlçe Sahasında kulüp yöneticileri ile görüşen Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Fatih Yalçınsoy, burada yetkililerle telefon görüşmesi yaptı.

YRP İlçe Başkanı Fatih Yalçınsoy, futbolsever olarak bu durum karşısında çok üzüldüğünü belirtti.

Çukurca seferber oldu Çukurca seferber oldu

Yalçınsoy gazetemize yaptığı açıklamada, “İlçemizin futbolu olsun ve diğer konularda olsun nasıl yalnız bırakıldığını bir kez daha gördük. Hakemlerin gelmemesi, gelen futbolcularımızı ve taraftarımızı inanılmaz derecede mağdur etmiştir” dedi.

Yetkili kişilerle görüştüğünü ifade eden Yalçınsoy, “Her biri tabii her zamanki gibi birbirlerinin üzerine atıyorlar konuyu. Hafta içi bu konuyla ilgili İlçe Başkanlığı hem de İl Başkanlığı düzeyinde bir araştırma yapacağız. Hakemleri atayan, maçları düzenleyen yetkililerle görüşeceğiz. Bir gün öncesinden bildirilmesi gereken bir durum maç saatinde bildiriliyor.  Bu konunun üzerine düşeceğimizi bir kez daha söylüyorum. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.