Ömer Manay ve 10 arkadaşı, Tebessüm Projesi kapsamında Adıyaman Besni'de depremzedelerin yüzlerine tebessüm bırakmak üzere harekete geçiyor. Yaşanan depremin ardından çadırda yaşam mücadelesi veren çocuklara yardım eli uzatmak amacıyla düzenlenecek etkinlik kapsamında, oyuncak, mont, kaban, eldiven, şapka, bot gibi yardımlar toplanacak.

2 ŞUBAT’TA BÖLGEYE GİDECEKLER

Ömer Manay, konuyla ilgili yaptığı açıklamada,

Domaniç'ten içleri ısıtan bir haber ‘iyilik meleği öğrenciler’ Domaniç'ten içleri ısıtan bir haber ‘iyilik meleği öğrenciler’
“Adıyaman’da arama kurtarmada görev alan 10 arkadaşımızla birlikte etkinlik düzenleyip, şu an hala çadırda yaşayan ailelerimizin ve özellikle çocuklarımızın moral bulmalarına katkı sağlamak, unutulmamalarını ve hatırlatılmalarını amaçlıyoruz. 2 Şubat'ta ekibimizle birlikte bölgeye hareket edeceğiz. Belki Domaniçli vatandaşlarımızdan da destek olmak isteyenler olabilir. Şahıslar arasında arama kurtarma ekibinden gönüllüler de bulunmakta, içimizde toplamda 14 kişilik bir ekip oluşturduk” şeklinde konuştu.

Depremin yaralarını sarmak ve depremzedelerin yanında olmak adına düzenlenecek bu özel etkinlik, yardımseverlerin desteğiyle gerçekleşecek.

Editör: Serdar Yiğit