Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) grubu adına Türkiye Büyük Millet Meclisinde konuşan MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya ile Osmanlı'nın kurulduğu Domaniç'inde Türkiye'nin tanıtım reklamlarında mutlaka yer alması gerektiğini söyledi. 

TBMM Türkiye Büyük Millet Meclisinde konuşan MHP Milletvekili Erbaş, Türkiye'nin tanıtım reklamlarında mutlaka Kütahya'nın yer alması gerektiğini ifade etti. 

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, “ Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleyeceği karavan park turizm lokasyonuna giren iller arasında Kütahya'mızda bulunmaktadır. Frig vadisi, Çamlıca, Osmanlı'nın kurulduğu Domaniç Kocayayla, Gediz Murat Dağı, Simav Gölcük Yaylası, Dumlupınar şehitliği, Emet Eğrigöz İkitaş kanyonu, Çavdarhisar'da bulunan dünyanın ilk borsası Aizanoi yerli, yabancı turistleri ve karavancıları beklemektedir. Bu konuda Turizm Geliştirme ve Tanıtım Ajansı'na çağrıda bulunuyorum. Türkiye'nin tanıtım reklamlarında Kütahya'mızın görsellerine de yer verilmesini Kütahya halkı olarak özellikle istiyoruz” dedi.

Mücadele ettiler... Başardılar Mücadele ettiler... Başardılar

HABER MERKEZİ