![Domaniç'te Coşkulu Fener Alayı ile 19 Mayıs Kutlandı](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/05/18/large/domanic-fener-alayi-6.webp?)
HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ GÖZ KAMAŞTIRDI
Atatürk Anıtı'nda sona eren yürüyüşün ardından, gökyüzünü rengarenk hava fişekleri aydınlattı. Domaniç Belediyesi tarafından düzenlen muhteşem hava fişek gösterisi, Domaniç'te 19 Mayıs coşkusunu zirveye taşıdı.
![Domaniç'te Coşkulu Fener Alayı ile 19 Mayıs Kutlandı](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/05/18/large/domanic-fener-alayi-1.webp?)
GENİŞ KATILIMLA UNUTULMAZ BİR KUTLAMA
Belediye Başkanı Enin Uysal, Çukurca Belediye Başkanı Emin Taşgın, Ak Parti İlçe Başkanı Numan Köksal, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Arıkan, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyesi Volkan Çelik ve diğer yetkililer de kutlama törenine katılarak halka birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Yoğun katılımla gerçekleşen Fener Alayı ve Halk Yürüyüşü, Domaniç'te 19 Mayıs'ın unutulmaz bir şekilde kutlanmasını sağladı.
![Domaniç'te Coşkulu Fener Alayı ile 19 Mayıs Kutlandı](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/05/18/large/domanic-fener-alayi-10.webp?)
19 MAYIS RUHU DOMANİÇ'TE YAŞADI
Coşkulu kalabalığa konuşan Başkan Uysal,
“Ben bu gece çok mutlu oldum. Atatürk’ün ne kadar doğru yere Cumhuriyeti emanet ettiğini gördüm. Bugün çok gururluyum. Hepiniz var olun, sağ olun” dedi.
Domaniç İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Naci Uzuncan’da konuşmasında yoğun katılımdan dolayı herkese teşekkür etti.
![Domaniç'te Coşkulu Fener Alayı ile 19 Mayıs Kutlandı](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/05/18/large/domanic-fener-alayi-2.webp?)
Son olarak belediye meydanında Serdal Çağlayan’ın eşliğinde kurulan ses sistemi ile yüzlerce vatandaş, bu anlamlı günde doyasıya eğlendi. Milli birlik ve beraberlik mesajı vererek 19 Mayıs ruhunu yaşattı.
![Domaniç'te Coşkulu Fener Alayı ile 19 Mayıs Kutlandı](https://www.kutahyaninsesi.com/sites/1410/uploads/2024/05/18/large/domanic-fener-alayi-4.webp?)
DOMANİÇLİLER COŞKUSUNU PAYLAŞTI
Sosyal medyada da Domaniç'te düzenlenen Fener Alayı ve Halk Yürüyüşü'ne dair çok sayıda paylaşım yapıldı. Domaniçliler, coşkularını ve duygularını fotoğraflar ve videolarla paylaşarak bu anlamlı günü ölümsüzleştirdiler.