Eskişehir’den gelip Domaniç’te kar manzaralı yürüyüş yaptılar Eskişehir’den gelip Domaniç’te kar manzaralı yürüyüş yaptılar

Halk Eğitim, Anaokulu, İlköğretim, ortaokul ve lise olmak üzere Domaniç'teki tüm öğretmenlere düzenlenen etkinlik kapsamında hediye veren Başkan Ertürk, bu jestle öğretmenlerin emek ve fedakarlıklarına teşekkür etti.

“ÖĞRETMENLİK, EN KUTSAL MESLEK”

Ziyaret sırasında konuşan Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, öğretmenliği kutsal bir meslek olarak nitelendirerek, öğretmenlerin ülkenin geleceğini şekillendiren önemli bir role sahip olduğunu vurguladı. Başkan Ertürk, "Öğretmenlerimiz, çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğe hazırlarken büyük bir sorumluluk üstleniyorlar. Onların özverisi, emekleri ve kutsal meslekleri için minnettarız. Bu vesileyle 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, tüm öğretmenlerimize sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" dedi.

Hediyeler bizzat Belediye Başkanı tarafından öğretmenlere teslim edilirken, hoş bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret öğretmenler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Editör: Serdar Yiğit