Domaniç’te kadınların yoğun ilgi gösterdiği kursların muhteşem finali Domaniç’te kadınların yoğun ilgi gösterdiği kursların muhteşem finali

Topukyayla Tabiat Parkı'nın eşsiz doğal güzellikleri, gösteri ekibinin Türk savaş sanatlarını sergilediği tanıtım filmi için mükemmel bir atmosfer sağladı. Fatih Peynir, Safa Mazlum ve Ali Mazlum Domaniç'in sadece doğal güzellikleriyle değil, aynı zamanda kültürel zenginlikleri ve tarihi mirasıyla da büyüleyici bir yer olduğunu belirtti.

DOMANİÇ'İN POTANSİYELİNİ ORTAYA ÇIKARMAK İSTİYORUZ

Gösteri ekibi, Domaniç'in tanıtımına ve turizmine katkıda bulunmayı amaçladıklarını ifade etti. İleri dönük projeleri olduğunu belirten ekip üyeleri, Domaniç'in potansiyelini ortaya çıkarmak ve bölgeyi daha fazla ziyaretçiyle buluşturmak için çeşitli etkinlikler planladıklarını dile getirdi.

Fatih Peynir, "Domaniç bize sadece bir mekan değil, aynı zamanda bir ilham kaynağı. Burada çekim yapmak, Türk savaş sanatlarını bu güzel tarihi alan ve doğa içinde sergilemek bize büyük bir gurur ve mutluluk veriyor" dedi. Şafak Mazlum da Domaniç'in kendileri için kıymetli olduğundan bahsetti.

Editör: Serdar Yiğit